مراسم اختتامیه گرنت دوم

آئین پایانی دومین گرنت عکاسی علی هویسی

به گزارش موسسه فرهنگی هنری باغچه (دبیرخانه گرنت)، طبق تصمیم دبیر اجرایی و هیات داوران در راستای اهداف آموزشی گرنت و ارتقای سطح دانش عکاسان، تعدادی از شرکت کنندگان بعنوان منتخب مرحله اول معرفی شدند و برای آموزش این افراد زیر نظر داوران گرنت، برنامه ریزی شد.

هیات داوران دومین گرنت عکاسی علی هویسی، مسعود رضایی، امیرحسین کردونی و مهران همراهی، از بین آثار دریافت شده به دبیرخانه ی این گرنت، ۸ نفر از عکاسان خوزستانی را شایسته تقدیر و راه یابی به مرحله نهایی این رقابت دانستند.

اسامی منتخبان مرحله اول گرنت به شرح زیر می باشد:

منتخبان بخش زیر ۲۳ سال: کیانا اسماعیل وندی ، مسیح حزبایی زاده، پردیس مرادی

منتخبان بخش آزاد: فاطمه رحیماویان، مهناز دژبان، مریم قائدی، ثنا احمدی، سپیده چراغی

آئین پایانی و مراسم اهدای جوایز دومین گرنت عکاسی علی هویسی با حضور ناصر چنانی معاون اداره ارشاد خوزستان و رضا کیانی مشاور امور هنری استاندار خوزستان، چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ در سینما بهمن اهواز برگزار شد.

موسسه فرهنگی هنری باغچه با همکاری انجمن سینمای جوانان اهواز و حمایت خانواده هویسی بعد از دو سال از درگذشت عکاس جوان خوزستانی، علی هویسی، دومین دوره گرنت عکاسی با نام این عکاس را برگزار کرد.

به علت درگذشت این عکاس جوان در سن ۲۲ سالگی و به یاد او، طبق سیاست‌های تدوین شده‌ی این گرنت، یک عکاس زیر ۲۳ سال و یک عکاس بدون محدودیت سنی، برای تکمیل پروژه‌ی عکاسی خود هر کدام تا سقف یک و نیم میلیون تومان از سوی خانواده هویسی مورد حمایت مالی قرار گرفتند.

هیات داوران دومین گرنت عکاسی علی هویسی، آقایان مسعود رضایی، امیرحسین کردونی و مهران همراهی، از بین آثار دریافت شده به دبیرخانه ی این گرنت و در نهایت از بین ۸ نفر عکاس خوزستانی راه یافته به مرحله نهایی، آقای مسیح حزبایی زاده را بعنوان برگزیده اصلی بخش زیر ۲۳ سال و خانم ثنا احمدی را بعنوان برگزیده اصلی بخش آزاد معرفی کردند و دو جایزه نقدی گرنت (هر کدام یک و نیم میلیون تومان) همراه با تندیس گرنت و لوح تقدیر به این برگزیدگان اهدا شد و دو برنده گرنت موظف هستند این کمک هزینه را صرف تکمیل پروژه ی عکاسی خود کنند.

لازم به ذکر است گرنت عکاسی علی هویسی، اولین گرنت عکاسی خوزستان و دومین گرنت عکاسی ایران بحساب می آید و تاکنون مورد حمایت هیچ نهاد دولتی نبوده و فقط با حمایت خانواده علی هویسی، انجمن سینمای جوانان اهواز، موسسه فرهنگی هنری باغچه و جمعی از دوستان علی هویسی برگزار شده است.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com